Algemeen

Administratieve zetel
p/a Streekhuis Westhoek, Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
051 51 93 56
info@dvvwesthoek.be
Dieter Hoet
Dieter HoetAlgemeen Directeur DVV Westhoek Coördinator Westhoekoverleg
051 51 93 41 – 0478 54 08 02
dieter.hoet@dvvwesthoek.be
Dorine Sioen
Dorine SioenAdministratief medewerker
051 51 93 56 – 0472 26 20 09
dorine.sioen@dvvwesthoek.be

Lien De Vos
Lien De VosRegionale Welzijnscoördinator & Regisseur Sociale Economie
0478 49 23 81
lien.de.vos@dvvwesthoek.be
Joke Putman
Joke PutmanCoördinator Vrije tijd Westhoek
0492 58 03 39
joke.putman@dvvwesthoek.be

Steven Damman
Steven DammanMedewerker communicatie
0471 85 54 29
steven.damman@dvvwesthoek.be

Linde Maes
Linde MaesProjectmedewerker Foodsavers Westhoek
0473 72 86 07
linde.maes@dvvwesthoek.be
Niels Vermeersch
Niels VermeerschData Protection Officer DVV Westhoek
n.vermeersch@wvi.be

Alain Paesbrugghe
Alain PaesbruggheFinancieel Directeur
051 46 07 34
alain.paesbrugghe@houthulst.be
Alain PaesbruggheFinancieel Directeur
051 46 07 34
alain.paesbrugghe@houthulst.be

Energiehuis DVV Westhoek

Administratieve zetel
p/a Energiehuis DVV Westhoek
Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
051 51 93 51
energiehuis@dvvwesthoek.be
Jeroen Haghedooren
Jeroen HaghedoorenCoördinator Energiehuis DVV Westhoek
0491 37 49 83
jeroen.haghedooren@dvvwesthoek.be

Laurent Ballegeer
Laurent BallegeerRenovatiebegeleider Energiehuis DVV Westhoek
0478 73 69 02
laurent.ballegeer@dvvwesthoek.be

WoonWinkel West

Administratieve zetel
p/a WoonWinkel West
Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
051 51 93 53
info@woonwinkelwest.be
Karen Vandenbussche
Karen VandenbusscheBeleidscoördinator WoonWinkel West
0485 19 02 40
karen.vandenbussche@woonwinkelwest.be

Evelien Seys
Evelien Seystechnisch adviseur WoonWinkel West
0499 05 11 56
evelien.seys@woonwinkelwest.be
Annelies Defauw
Annelies DefauwMedewerker WoonWinkel West
0499 99 72 45
annelies.defauw@woonwinkelwest.be

Queenie Maertens
Queenie MaertensAdministratief Medewerker WoonWinkel West
0496 26 35 29
queenie.maertens@woonwinkelwest.be

Stijn De Vliegher
Stijn De VliegherAdministratief Medewerker WoonWinkel West
0499 99 72 44
stijn.de.vliegher@woonwinkelwest.be

De Opstap

Administratieve zetel
p/a De Opstap | Sociaal Huis Diksmuide
IJzerheemplein 4, 8600 Diksmuide
Ines De Pessemier
Ines De PessemierCoördinator - De Opstap
0498 94 11 50
ines.depessemier@deopstap.be
Kensy Montaine
Kensy MontaineArbeidstrajectbegeleider - De Opstap
0494 35 74 50
kensy.montaine@deopstap.be
Maike VandammeArbeidstrajectbegeleider - De Opstap
0473 83 05 26
maike.vandamme@deopstap.be

IJzervallei

Administratieve zetel
p/a bovenlokale cultuurwerking IJzervallei
Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
Elke Verbeke
Elke VerbekeCoördinator bovenlokale cultuurwerking IJzervallei
0498 94 10 38
elke.verbeke@dvvwesthoek.be

NestorPlus

Administratieve zetel
p/a NestorPlus
Woestendorp 12, 8640 Vleteren
info@nestorplus.be
Melissa Mestdagh
Melissa MestdaghCoördinator NestorPlus
0473 33 34 33
info@nestorplus.be

Wijk-Werken

Fabienne Bertens
Fabienne BertensWijk-Werkcoach Westkust
0472 941038
fabienne.bertens@dvvwesthoek.be
Siene SanabriaWijk-Werkcoach Ieper Heuvelland Mesen

1 Gezin 1 Plan Westhoek

bekijk hier het team