Algemeen

Administratieve zetel
p/a Streekhuis Westhoek, Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
051 51 93 56
info@dvvwesthoek.be
Dieter Hoet
Dieter HoetAlgemeen Directeur DVV Westhoek Coördinator Westhoekoverleg
051 51 93 41 – 0478 54 08 02
dieter.hoet@dvvwesthoek.be
Dorine Sioen
Dorine SioenAdministratief medewerker
051 51 93 56 – 0472 26 20 09
dorine.sioen@dvvwesthoek.be

Lien De Vos
Lien De VosRegionale Welzijnscoördinator & Regisseur Sociale Economie
0478 49 23 81
lien.de.vos@dvvwesthoek.be
Joke Putman
Joke PutmanCoördinator Vrije tijd Westhoek
0492 58 03 39
joke.putman@dvvwesthoek.be

Steven Damman
Steven DammanMedewerker communicatie
0471 85 54 29
steven.damman@dvvwesthoek.be

Niels Vermeersch
Niels VermeerschData Protection Officer DVV Westhoek
n.vermeersch@wvi.be

Energiehuis DVV Westhoek

Administratieve zetel
p/a Energiehuis DVV Westhoek
Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
051 51 93 51
energiehuis@dvvwesthoek.be
Jeroen Haghedooren
Jeroen HaghedoorenCoördinator
0491 37 49 83
jeroen.haghedooren@dvvwesthoek.be

Laurent Ballegeer
Laurent BallegeerRenovatiebegeleider
0478 73 69 02
laurent.ballegeer@dvvwesthoek.be

WoonWinkel West

Administratieve zetel
p/a WoonWinkel West
Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
051 51 93 53
info@woonwinkelwest.be
Karen Vandenbussche
Karen VandenbusscheBeleidscoördinator
0485 19 02 40
karen.vandenbussche@woonwinkelwest.be
Evelien Seys
Evelien SeysTechnisch Adviseur
0499 05 11 56
evelien.seys@woonwinkelwest.be
Lieselotte Lapere
Lieselotte LapereDeskundige Wonen
0470 60 35 92
Lieselotte.Lapere@woonwinkelwest.be
Queenie Maertens
Queenie MaertensAdministratief Medewerker
0496 26 35 29
queenie.maertens@woonwinkelwest.be
Stijn De Vliegher
Stijn De VliegherAdministratief Medewerker
0499 99 72 44
stijn.de.vliegher@woonwinkelwest.be
Nele BruynoogheMedewerker

De Opstap

Administratieve zetel
p/a De Opstap | Sociaal Huis Diksmuide
IJzerheemplein 4, 8600 Diksmuide
Kensy Montaine
Kensy MontaineCoördinator
0494 35 74 50
kensy.montaine@deopstap.be
Xavier Simoens
Xavier SimoensArbeidstrajectbegeleider
0498 94 11 50
xavier.simoens@deopstap.be
Maike Vandamme
Maike VandammeArbeidstrajectbegeleider
0473 83 05 26
maike.vandamme@deopstap.be

Wijk-Werken

Fabienne Bertens
Fabienne BertensWijk-Werkcoach Westkust
0472 94 22 76
fabienne.bertens@dvvwesthoek.be
Siene Sanabria
Siene SanabriaWijk-Werkcoach Ieper Heuvelland Mesen
0470 93 83 37
siene.sanabria@dvvwesthoek.be

IJzervallei

Administratieve zetel
p/a bovenlokale cultuurwerking IJzervallei
Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
Elke Verbeke
Elke VerbekeCoördinator
0498 94 10 38
elke.verbeke@dvvwesthoek.be

NestorPlus

Administratieve zetel
p/a NestorPlus
Veurnestraat 4, 8640 Vleteren
Melissa Mestdagh
Melissa MestdaghCoördinator
0473 33 34 33
info@nestorplus.be

Foodsavers Westhoek

Administratieve zetel
p/a Foodsavers Westhoek
Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
Aster Ketels
Aster KetelsProjectmedewerker
0477 49 94 67
aster.ketels@dvvwesthoek.be

Regiomarketing

Administratieve zetel
p/a Regiomarketing “Westhoek. De nieuwe wereld”
Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
Piet Quataert
Piet QuataertCoördinator
0478 55 45 37
piet.quataert@dvvwesthoek.be

1 Gezin 1 Plan Westhoek

bekijk hier het team